Naujiena

2019-03-06

Konferencija “Sveika ir Laiminga mama”

Artėjantis pavasaris atneša daug nuostabių dovanų, ne tik gamtoje, bet ir mumyse: naujas mintis, jausmus, naujas idėjas.

Konferencija “Sveika ir Laiminga mama”, taip pat turi pavasarinių dovanų: DABAR ir tik ŠIĄ SAVAITĘ dovanojame galimybę Jums ir Jūsų draugams įsigyti BILIETĄ į vienintelę tokią konferenciją Baltijos šalyse NET su 20% nuolaida! Nepraleiskite progos atnaujinti, pagilinti savo žinias, bei gyvenimo kokybę už labai draugišką kaina!

Nuolaidos kodas: dabar

 

 

VIENINTELĖ BALTIJOS ŠALYSE tarptautinė konferencija sąmoningai motinystei/tėvystei orientuota į MOTERĮ- MAMĄ.

„SVEIKA IR LAIMINGA MAMA“ KONFERENCIJA vyks 2019 m. balandžio 28 d. Vilniuje.

Tai koncentruotas vienos dienos filtras surenkantis ir pateikiantis aktualiausias įžvalgas. Šis metinis įvykis yra didelis įkvėpimas ir žingsnis link siekio būti SVEIKA IR LAIMINGA. Ne paslaptis, kad visa tai persiduos ir vaikui. Žinoma, ir vyrui.

Nuostabių atsiliepimų sulaukęs renginys, tiek esamoms, tiek būsimoms mamoms/tėčiams, nustebins Jus su mažiausiai 12 pranešėjų iš viso pasaulio! 

Jūsų lauks 8 valandos atradimų ir atsakymų, džiaugsmo istorijų, video pranešimų, gyva muzika ir net šokiai, interaktyvi veikla pertraukų metu ir kitos staigmenomis!

Išgirsite daugybę žinučių, naujausių atradimų iš pasaulinio lygio EKSPERTŲ: jų nuomonę ir patirtį apie tai kaip sąmoningai, su meile ir atsidavimu auginti savo VAIKUS, SANTYKIUS ir SAVE PATĮ!

Beje, šiemet konferencijoje kiek daugiau dėmesio yra skiriama ir vyriškajai pusei šeimoje – juk ji irgi išgyvena didelius pokyčius, su kuriais tenka tvarkytis.

Pasinaudok puikia galimybe įsigyti BILIETĄ NET su 20 % nuolaida. Daugiau tokio pasiūlymo NEBUS. 

Nuolaidos kodas: dabar

Bilietų kainos galioja TIK šią savaitę, t.y. iki 2019 03 06 

PASKUBĖKITE JUOS ĮSIGYTI!

Visą informaciją apie bilietus rasite čia: https://www.mamosdiena.lt/bilietai/

Visa informacija apie konferenciją „Sveika ir Laiminga mama“: https://www.mamosdiena.lt/