Milda Vickutė - Bradauskienė

Milda Vickutė - Bradauskienė

„Gilinantis į žmogaus vidinį pasaulį nepagrįstas baimes galima išsklaidyti ir naują gyvenimo etapą pasitikti ramiai ir džiugiai.”

Esu sveikatos psichologė. Vilniaus Universitete įgijau Psichologijos bakalauro bei Sveikatos psichologijos magistro laipsnį. Nuo 2015 m. dirbu medicinos psichologe Psichikos sveikatos centre, privačiai konsultuoju suaugusiuosius bei paauglius įvairiais, su psichologine sveikata susijusiais klausimais.

Nuolat gilinu psichologijos žinias įvairiuose mokymuose, konferencijose, kursuose. Šiuo metu Vilniaus universitete siekiu psichoterapeutės kvalifikacijos Psichodinaminės psichoterapijos podiplominėse studijose.

LSMU Esu baigusi „Įsisąmoninimu (Mindfulness) grįstos kognityvinės ir elgesio terapijos pagrindai” metų trukmės kursą bei siekiu šio kurso mokytojos kvalifikacijos.

Savo darbe domiuosi tarpasmeninių santykių, streso valdymo, nerimo bei depresinės nuotaikos temomis, nėštumo bei motinystės psichologija. Magistro studijų ir mokslinės praktikos VU metu gilinausi į tai, kaip motinos sąveikos su vaiku siejasi su vaiko elgesio ir emociniais sunkumais.

Tikiu, kad kiekvienas žmogaus gyvenimo tarpsnis yra lydimas iššūkių. Net ir malonūs gyvenimo pokyčiai, tokie kaip lauktas nėštumas, naujo šeimos nario gimimas, gali tapti išbandymu, atnešančiu nerimo ir nežinomybės. Neabejoju, kad gilinantis į žmogaus vidinį pasaulį, galima šias dažnai nepagrįstas baimes išsklaidyti ir naują gyvenimo etapą pasitikti ramiai ir džiugiai.