Ana Kukienė

Ana Kukienė

„Jei norite gyvenime gauti tai, ko niekada neturėjote, turite elgtis taip, kaip niekada nesielgėte!”

Esu verslo projektų vadovė, procesų analitikė, sertifikuota profesionali Theta Healing® instruktorė-koučerė, lektorė.

2012 m. Vilniaus Gedimino technikos universitete įgijau verslo projektų vadybos specialybę, tačiau intuityvus poreikis rasti atsakymus į su žmogaus psichologija, pasąmonės galimybėmis susijusius klausimus paskatino domėtis atitinkamomis mokslo šakomis, įvairiomis praktikomis, alternatyvia medicina.

Siekdama žinių ir inovatyvių kompetencijų, baigiau eilę kursų ir programų:

  • „Patariamojo vadovavimo įgūdžių kompetencijų formavimas” (2012 - 2014 m.)
  • „Veiklos ir bendravimo atmosferos analizė” (2013 m.)

Noras geriau pažinti žmogų, jo kūno galimybes, sveikos gyvensenos būdus ir taip jam padėti, atvedė į Vilniaus kolegiją, Reabilitacijos katedrą, kur studijuoju kineziterapiją. Čia baigiau Nėščiųjų ir gimdyvių griaučių–raumenų sistemos pokyčių ir korekcijos metodų mokymus. Taip pat įsisavinau vieną naujausių „Neurac” kineziterapijos metodą, atliekamą su modernia, „Redcord” įranga.

Ne kartą klausiau savęs, ar tą patį, kas efektyviai veikia mano gyvenime, gali pritaikyti ir kiti? Analitinis mąstymas padėjo įgytas patirtis susisteminti bei prieinamai pateikti aplinkiniams.

Kasdienybėje vadovaujuos pastara ir dar man labai artima Alberto Einšteino mintimi: „Svarbu nenustoti klausinėti… Neprarasti švento žingeidumo”. Ja raginsiu sekti ir kitus.